Firmast

Full Frontal Films (kaubanduslik nimetus) on 2008 aastal asutatud filmiproduktsiooni ettevõte, mille põhieesmärgiks on toota dokumentaal- ja mängufilme ning telesaateid. Lisaks pakub ettevõte produtseerimisega seonduvaid teenuseid (võtete kavandamine ja  ettevalmistamine, meeskonna komplekteerimine, võttetehnika rent, võtete läbiviimine, järeltöötlus jne.).

Full Frontal OÜ on loodud Ermo Säksi poolt, kes omandas bakalaureusekraadi Balti Filmi- ja Meediakoolis mängufilmi produtsendi erialal ning magistrikraadi televisiooni ja dokumentalistika erialal.

Ettevõtte Full Frontal OÜ visioon on toota tugeva atmosfääri, huvitavate karakterite ja visuaalsete lahendustega dokumentaal- ja mängufilme ning hariva sisuga telesaateid.

Oma kuue tegutsemisaasta jooksul on Full Frontal OÜ tootnud kolm hooaega seiklustest tulvil õpetlikku lastesarja „Tule õue!“ (ERR), ühe hooaja tervisesarja „Terve Eesti“ (ERR) ja ühe hooaja sotsiaalsarja “Terveks eluks” (ERR), Sotsiaalministeeriumi tellimusel lühimängufilmi „Suhtumise küsimus“ ja dokumentaalseid erisaateid, näiteks „Juuksuribuss“ (ERR) või „Kaitseinglid“ (ERR). Aastal 2014 valmis stuudiol esimene välisturgudele orienteeritud täispikk dokumentaalfilm “EuroEufooria” (ingl.k. “Euro Euphoria”). Lisaks on Full Frontal OÜ pakkunud produktsiooniteenust erinevatele nii kodu- kui välisriikide tootmisettevõtetele telesaadete ja -sarjade, muusikavideote ja reklaamfilmide tootmisel.

Lisaks dokumentaalfilmidele ja teleprojektidele on stuudiol hetkel ettevalmistuses esmakordselt ka täispika mängufilmi „Pr.“ tootmine.